Klientská zóna

Registrace do klubu

     

          Vítáme Vás na stránce pro registraci. Ještě před registrací Vás prosíme, abyste si důkladně pročetli všeobecné podmínky o účasti v klubu. Těšíme se na Vás, jako na dalšího člena COOL CLUB.

     Postup on-line registrace je velmi jednoduchý. Systém Vás provede krok za krokem až k úspěšnému zakončení celého procesu.

Důležitá fakta před registrací:

  • Základní členství v klubu je zpoplatněno jednorázovým členským poplatkem ve výši 36,- Kč včetně DPH. Doba trvání členství je 12 měsíců. Členství je možné kdykoliv prodloužit.
  • VIP členství v klubu pro obchodní partnery je zpoplatněno jednorázovým členským poplatkem ve výši 3630,- Kč včetně DPH. Doba trvání členství je 36 měsíců.
  • Měsíční členský poplatek u Základního členství je zcela zdarma, u VIP členství je to 285,- Kč včetně DPH měsíčně.
  • Členství je možné kdykoliv bez sankcí ukončit.
  • Členstvím získáváte právo využít všech služeb COOL CLUB.
  • Od členské smlouvy můžete kdykoliv do 14 dnů od registrace odstoupit.​

Jaké členství si vyberete, je opravdu jen na Vás. Doporučujeme Vám, prohlédnout si prezentaci a vybrat si, co je pro Vás to pravé. Být jen uživatel výhod se základním členstvím anebo se stát doporučitelem se všemi výhodami u VIP členství. Prezentaci naleznete ZDE.

 

Jak se stát se členem COOL CLUB:

Pro registraci použijte políčko KLIENTSKÁ ZÓNA v nabídce na stránce vpravo nahoře. Registrace je možná pouze přes doporučení. Po registraci jste automaticky přiřazeni pod doporučitele. Pokud není možné se registrovat, znamená to, že jste se na stránky dostaly náhodou nebo z jakýchkoliv jiných ohlasů. Pro tento případ není registrace možná. V případě zájmu kontaktujte naší společnost v sekci KONTAKT.

 

Jakmile se registrujete, pošleme Vám všechny potřebné informace.